تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin2
حوزه : اجتماعی, اسلایدر اصلی
شماره : 31188
تاریخ : ۲۰ دی, ۱۳۹۷ :: ۱۷:۴۱
از پرونده سازی تا ساخت فیلم سینمایی/ در شورای شهر رشت چه خبر است؟! در یکی از جدیدترین اقدامات غیر اخلاقی، آنهایی که دم از اتحاد و اخلاق مداری و حرف هایی که صدتای آنها به یک غاز نمی ارزد، فیلم سینمایی که البته توسط طیف مدعی اخلاق و اتحاد هنوز اکران رسمی در فضای مجازی و کانال های فیک تلگرامی نشده است.

به گزارش سپیدخبر و به نقل از رشت20، پس از ماجراها و حواشی ایجاد شده برای حامد عبدالهی منتخب اعضای شورا برای تصدی شهرداری رشت و همگامی برخی رسانه ها و برخی از اعضای شورای شهر و اطرافیان آنها با رسانه های ضد انقلاب در تخریب چهره این فرزند شهید، اکنون نوبت به ساخت فیلم سینمایی در راستای تخریب و مسموم کردن فضا برای حجت جذب رسیده است.

در یکی از جدیدترین اقدامات غیر اخلاقی، آنهایی که دم از اتحاد و اخلاق مداری و حرف هایی که صدتای آنها به یک غاز نمی ارزد، فیلم سینمایی که البته توسط طیف مدعی اخلاق و اتحاد هنوز اکران رسمی در فضای مجازی و کانال های فیک تلگرامی نشده است.

این فیلم تحت عنوان "حریم شورا" به گفتگوی اعضای شورای شهر رشت در صحن علنی شورا می پردازد و احتمالاً از دوربین فیلمبردار جلسات شورا به سرقت رفته و به گونه ای خاص تدوین شده است تا حرف های خودشان را به گونه ای که میخواهند به مردم شهر رشت القا کنند. از سوی دیگر در انتهای این فیلم کذایی تصاویری از برخی مطالب در فضای مجازی منتشر شده که عملاً تمام مشکلات 100 سال اخیر شهرداری رشت را یکباره به گردن یک فرد می اندازد و حجت جذب، منتخب شهرداری رشت را مسئول تمامی مشکلات این شهر از آلودگی رودخانه ها الی ماشاءالله می داند!

دلیل اینکه عده ای اکنون به ساخت فیلم سینمایی روی آورده اند کاملاً مشخص است. حضور حجت جذب در شهرداری رشت برابر با پایان کار رانت خورها، انگل ها، مفسدین و زالوهایی است که از درون تا بیرون مجموعه مدیریت شهرداری را خورده، برده و بلعیده اند. آنها حق دارند فیلم سینمایی بسازند. حق دارند فیلم سینمایی شان شبیه به فیلم های بالیوودی باشد و آخرش یک نفر اشک ریزان برای خودش و این شهر تاسف بخورد. حق دارند فیلمی بسازند که به مخاطب هرآنچه که در مخیلات آنها می گذرد را القا کنند. آنها منافع مالی و رانتی خود را در خطر دیده اند. آنها می دانند حجت جذب اهل باج دادن نیست و پس از تکیه زدن بر کرسی شهرداری رشت 6 عضو شورا را تمام قد حامی خود می بیند. آنها حق دارند بترسند و فیلم سینمایی بسازند.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای سپیدخبر- سایت خبری گیلان محفوظ می باشد.