تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin2
حوزه : اجتماعی, اسلایدر اصلی, خبر ویژه
شماره : 31165
تاریخ : ۲۰ دی, ۱۳۹۷ :: ۱۰:۲۳
برخورد جذب با دلالان تهاتر در شهرداری چگونه خواهد بود؟! اختصاصی / کسی نیست که حجت جذب را بشناسد و نداند که تا چه حد بر اصول خود برای مبارزه جدی با دلالان، انگل‌ها، مفسدین و زالوها در سیستم اداری و اطراف مجموعه مدیریت شهری حساس است.

اختصاصی / به گزارش سپیدخبر، کسی نیست که حجت جذب را بشناسد و نداند که تا چه حد بر اصول خود برای مبارزه جدی با دلالان، انگل‌ها، مفسدین و زالوها در سیستم اداری و اطراف مجموعه مدیریت شهری حساس است.

آن‌هایی که او را از نزدیک می‌شناسند می‌دانند نه به کسی وعده می‌دهد و نه به کسی باج. آن‌هایی که از 6 ماه قبل با وعده شهردار شدن گزینه مدنظرشان برای دریافت یک حکم مشاوره تطمیع شده بودند ماست‌هایشان را کیسه کرده‌اند و می‌دانند جذب اهل باج و باج‌دهی نیست.

حال اما این سؤال مطرح است که برخورد حجت جذب پس از آغاز بکار در شهرداری با دلالان تهاترها چگونه خواهد بود؟ دلالان تهاتر در مجموعه مدیریت شهری به‌واسطه یک سیستم آلوده توانسته‌اند سیستم‌هایی پیچیده و باندی گسترده برای خود ایجاد کنند. آن‌ها یک سیستم بسیار قوی برای خود راه‌اندازی کرده‌اند که نفوذ یا متلاشی کردن آن کاری بسیار سخت به نظر می‌رسد.

اما هرچه که هست در شهری که حجت جذب یا افرادی که آبرویشان را از سر راه نیاورده باشند شهردار شوند، جایی برای جولان دادن این افراد وجود ندارد و این دست افراد خیلی زود باید بار و کوج خود را جمع کرده و به دوران سلطنت خود در شهرداری رشت پایان دهند.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای سپیدخبر- سایت خبری گیلان محفوظ می باشد.