تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin2
حوزه : اسلایدر اصلی, ورزشی
شماره : 27407
تاریخ : ۱۷ آبان, ۱۳۹۷ :: ۲۰:۳۵
مدیر عامل داماش گیلان: هواداران نگران نباشند، آنها را در جریان هرگونه توافقی قرار خواهیم داد ایمان ابراهیمی معروف به ایمان ابرا از سرمایه داران علاقمند به فعالیت در حوزه ورزشی در صفحه اینستاگرامی خود مدعی شده بود که مالکیت باشگاه داماش گیلان را در اختیار گرفته است.

به گزارش سپیدخبر و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه داماش گیلان، در پی انتشار اخباری مبنی بر واگذاری باشگاه داماش گیلان، مهندس محمد مهدی الطافی در گفتگویی کوتاه با سایت این باشگاه اظهار داشت: در خصوص مباحثی چون واگذاری مالکیت داماش، مشارکت و اسپانسر مالی جهت آینده بهتر داماش در حال مذاکره با سه گزینه هستیم و هنوز به هیچ گونه نتیجه و توافقی نرسیده ایم.

وی افزود: هواداران نگران نباشند، اکنون که داماش در لیگ و جام حذفی در مسیر خوبی قرار گرفته قطعا تلاش ما برای بهتر شدن آینده این تیم است. هواداران یار دوازدهم داماش هستند و قطعا هر گونه توافق و نتیجه گیری را به اطلاع آنها خواهیم رساند.

گفتنیست ایمان ابراهیمی معروف به ایمان ابرا از سرمایه داران علاقمند به فعالیت در حوزه ورزشی در صفحه اینستاگرامی خود مدعی شده بود که مالکیت باشگاه داماش گیلان را در اختیار گرفته است. وی پیش از این برای بدست آوردن مالکیت باشگاه استقلال با هر قیمتی ابراز تمایل کرده بود.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای سپیدخبر- سایت خبری گیلان محفوظ می باشد.