تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin2
حوزه : اجتماعی, اسلایدر اصلی
شماره : 27405
تاریخ : ۱۷ آبان, ۱۳۹۷ :: ۱۹:۵۹
رسایی هیزم آتش منفعت طلبان برای عقده گشایی انتخاب شهردار رشت در قانونی‌ترین شکل و با نظارت‌های کم‌سابقه در این حوزه انجام شد و طیف اکثریت پارلمان محلی در چهارچوب اختیارات خود گزینه مدنظر خود را انتخاب کردند.

به گزارش سپیدخبر، انتخاب شهردار رشت در قانونی‌ترین شکل و با نظارت‌های کم‌سابقه در این حوزه انجام شد و طیف اکثریت پارلمان محلی در چهارچوب اختیارات خود گزینه مدنظر خود را انتخاب کردند.

با انتخاب نهایی شهردار گمان می‌رفت که حواشی و فشارها بر اعضای شورا خاتمه یابد و آرامش به مدیریت شهری رشت برای انجام وظایف خود بازگردد اما متاسفانه این بار گویا برخی از فعالین طیف های سیاسی که تا قبل از این همواره بر انتخابات و انتصابات مجموعه شهرداری البته در جلسات شبانه خود با برخی مدیران تأثیرگذار بوده و چیدمان مدیریتی شهرداری اغلب در مسیر منفعت آن‌ها صورت می‌گرفت وقتی دست خود را از طعمه چرب منبع همیشگی خود کوتاه دیدند فشارها را افزایش در روزهای اخیر به لیست امید حملاتی گسترده را آغاز کردند.

فارغ از عدم تاثیر این فشارها بر اعضای شورا نکته قابل توجه به بازی گرفتن شان و جایگاه افرادی همچون رسایی به بهانه حمایت از آن‌هاست و گویی عطش کسب کرسی شهرداری مانع از درک صحیح شرایط موجود برای این عزیزان گردیده است.

آقای رسایی چگونه و چطور متوجه شرایط نیستید؟؟ آیا با کمی دقت نظر تبعات این کارزار کذایی را برای خود نمی‌توانید پیش‌بینی کنید؟؟ مردم رشت از سیاست‌بازی دوستان سما به ستوه آمده اند و پس از گذشت چند ماه امروز مطالبه محوری واصلی آن‌ها ادامه فعالیت شهرداری در شرایطی عادی است آیا این امر به صلاح است که همگان شما را عامل ایجاد حواشی جاری بشناسند؟؟ شما که همواره مدعی قانون مداری بوده و هستید با کدام استدلال منطقی در برابر اقدام قانونی اعضای شورای شهر گارد گرفته اید و نتیجه این حواشی را کدام هدف دست نیافتی ارزیابی می‌کنید؟؟ از شما انتظار میرود با عبور از این افراد حاشیه‌سازشان و جایگاه خود را نزد شهروندان فهیم رشت حفظ کنید...

امروز شهر باران های نقره‌ای و شهروندان صبور آن بیش از همیشه نیاز به آرامش دارند و به هیچ طیف و جریانی مجال فرافکنی و دامن زدن به جوسازی‌ها را نمی‌دهند و قطعا هر فرد یا گروهی به این کار اقدام کند برای همیشه در اذهان شهروندان مردود خواهد شد.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای سپیدخبر- سایت خبری گیلان محفوظ می باشد.