تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin2
حوزه : اجتماعی, اسلایدر اصلی, خبر ویژه
شماره : 27265
تاریخ : ۱۵ آبان, ۱۳۹۷ :: ۱۱:۱۴
ریش سفیدان شاه‌کلید قفل انتخاب شهردار اختصاصی / چگونه می شود نقش سه ریش سفید شورای شهر رشت را در انتخاب شهردار و پایان تمامی حواشی و سروسامان گرفتن شهر رشت پس از 106 روز نادیده گرفت؟

اختصاصی / به گزارش سپیدخبر، چگونه می شود نقش سه ریش سفید شورای شهر رشت را در انتخاب شهردار و پایان تمامی حواشی و سروسامان گرفتن شهر رشت پس از 106 روز نادیده گرفت؟

شب گذشته و در شصت و یکمین جلسه علنی شورای شهر رشت، با رای اعضای شورای شهر رشت حامد عبدالهی به عنوان شهردار رشت انتخاب شد. اگرچه کشف رای خود تخلف محسوب می شود اما به هر حال همه می دانیم که 6 عضو شورایی که به حامد عبدالهی رای داده اند چه کسانی هستند و تنها رای سفید را چه کسی به تنگ بلورین رای گیری انداخته است.

در این میان نقش محمدحسن عاقل منش در ایجاد اتحاد و عمل به وعده خود که گفته بود با بازگشت از پیاده روی اربعین در اولین جلسه شورا شهردار انتخاب خواهد شد بسیار پر رنگ بوده و در کنار آن نقش احمد رمضانپور نرگسی و سماعیل حاجی پور در ایجاد اتحاد و آرامش در بین اعضای شورا قابل تامل و تقدیر است.

حال باید اعتراف کرد شورای شهر رشت به حجمی از اتحاد رسیده است که شاه‌کلید آن ریش سفیدان شورای شهر هستند و با ایجاد وحدت در شورا فضای تعامل میان شهردار و شورانشینان را پس از سال ها فراهم خواهند نمود. با این تفاسیر می بایست امیدوار بود شهر رشت پس از مدت ها بتواند رنگ آرامش را به خود ببیند تا شاید بتوان از بحران فعلی موجود در سطح شهر عبور کرد.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای سپیدخبر- سایت خبری گیلان محفوظ می باشد.