تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin2
حوزه : اجتماعی, اسلایدر اصلی
شماره : 25521
تاریخ : ۱۸ مهر, ۱۳۹۷ :: ۲۱:۵۵
مقیمی می آید تا رای عبدالهی شکسته شود! ثروتمندترین زن ایران بازیچه شورانشینان خواهد شد؟! اختصاصی / دقایقی پیش بود که بهراد ذاکری در صفحه اینستاگرامی خود خبر از حضور قطعی فاطمه مقیمی در جلسه بعدی شورای شهر رشت داد!

اختصاصی / به گزارش سپیدخبر، دقایقی پیش بود که بهراد ذاکری در صفحه اینستاگرامی خود خبر از حضور قطعی فاطمه مقیمی در جلسه بعدی شورای شهر رشت داد!

اما واقعیت ماجرا چیست؟! در شرایطی که فاطمه مقیمی نهایتاً 4 رای خواهد داشت، اما اصرار عجیب بهراد ذاکری و شورای هماهنگی اصلاح طلبان برای آن است که قطعاً فاطمه مقیمی به هر طریقی که شده وارد بازی انتخاب شهردار شود.

موضوعی عجیب که یک موضوع پس پرده آن است. آنهم شکسته شدن رای حامد عبدالهی که همکار شورایی همین اعضای شورای شهر رشت است! ماجرا از این قرار است که با حضور فاطمه مقیمی و با فشار غیرقانونی و منطقی شورای هماهنگی اصلاح طلبان احتمال آن میرود تا 3 عضو اصلاح طلب شورای شهر رشت به فاطمه مقیمی رای دهند تا تعداد آرای حامد عبدالهی به 3 رای کاهش یابد و از سوی دیگر 4 رای باقی مانده به سبد اصولگرایان واریز شود و با فشارهای بیرونی رای حجت جذب و محمدحسن علیپور نیز به سمت اصولگرایان هدایت شود تا نهایتاً با بازی گردانی شورای هماهنگی اصلاح طلبان گزینه اصولگرایان شهردار رشت شود!

این اتفاق عجیب در شرایطی است که به این ترتیب فاطمه مقیمی به عنوان ثروتمندترین زن ایرانی عملاً بازیچه اعضای شورای شهر رشت خواهد شد. گفتنیست فرهام زاهد پس از آبستراکسیون 4 تن از اعضای شورا گفته بود: ما 6 نفر تصمیم خود را گرفته ایم و هیچ چیزی اراده ما را تغییر نخواهد داد.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای سپیدخبر- سایت خبری گیلان محفوظ می باشد.