تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin2
حوزه : اجتماعی, اسلایدر اصلی, خبر ویژه
شماره : 25466
تاریخ : ۱۷ مهر, ۱۳۹۷ :: ۲۳:۰۵
حامد عبداللهی: شایسته سالاری در انتصاب مدیران با ایجاد کمیته انتصابات به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت - حامد عبداللهی با اشاره به اشراف مکفی به مشکلات موجود در حوزه های مختلف شهرداری اظهار داشت: تلاش خواهم کرد، مشکلات عدیده این نهاد غیر دولتی را با قریب به چهارهزار پرسنل حل کنم.

به گزارش سپیدخبر و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت - حامد عبداللهی با اشاره به اشراف مکفی به مشکلات موجود در حوزه های مختلف شهرداری اظهار داشت: تلاش خواهم کرد، مشکلات عدیده این نهاد غیر دولتی را با قریب به چهارهزار پرسنل حل کنم.

  وی با ذکر این مطلب که اصلی ترین چالش امروز شهرداری در حوزه نیروی انسانی میباشد وجود هفت نوع قرارداد خدمتی در مختلف بین شهرداری و پرسنل را باعث کاهش بهره وری و عدم رضایت پرسنل دانست که باید هر چه سریعتر این مشکل حل شود.   عبداللهی عدم شایسته سالاری در انتصاب مدیران و اعمال سلایق در این زمینه را جزو مشکلات دیگر شهرداری دانست که با تشکیل یک کمیته انتصابات میتوان آن را رفع کرد.   عبداللهی توجه به موضوع محیط زیست و اقدامات مقتضی در مسئله رودخانه ها و پسماند را جزو اولویت های خود دانست و با اشاره به سرانه زباله شهر رشت فرهنگسازی از درون خانه شهروندان و پیگیری طرح هایی همچون زباله سوز با بکارگیری منابع ملی را جزو برنامه های خود دانست.   وی ایجاد اعتماد بین شهروندان را با ارائه خدمات مناسب و رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع و هوشمند سازی سیستم خدمات و اخذ مطالبات و مراجعه های غیر حضوری جزو برنامه های خود در این حوزه دانست.   عبداللهی پیگیری طرح هایی همچون ممیزی املاک را که تجربه آن در مدیریت منطقه ۵ وجود داشت بهترین راهکار برای ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری دانست.    

© 2019 تمام حقوق این سایت برای سپیدخبر- سایت خبری گیلان محفوظ می باشد.