به گزارش سپیدخبر، توحید غلامی درباره شرایط سپیدرود رشت پیش از دیدار مقابل استقلال تهران گفت: ما در بازی گذشته باید سه امتیاز را می‌گرفتیم که با اشتباهات در مجموع اینطور نشد و ضرر کردیم. اگر سه امتیاز این بازی را گرفته بودیم با خیال آسوده تر مقابل استقلال قرار می‌گرفتیم.

او ادامه داد: خطایی که روی بازیکن حریف داشتم در وسط زمین بود و داور می‌توانست کارت ندهد تا به مهترین بازی‌مان برسیم اما اینطور نشد. سه اخطاره شدم و این بازی را از دست دادم.

غلامی اضافه کرد: بازی با استقلال و پرسپولیس همه دوست دارند در ترکیب ثابت تیمشان بازی کنند و خیلی‌ها این بازی‌ها را می‌بینند. دوست داشتم با تیم سابقم در آزادی بازی کنم اما محرومیت مانع شد. بازی‌های حساس پیش روی ما سرنوشت ساز است و باید با امتیاز گیری امید ماندن در لیگ برتر را زنده نگه داریم.

هافبک سپیدرود درباره اظهارات اخیر علی کریمی گفت: صحبت‌های آقای کریمی از روی دلسوزی است و مردم ایران آقای کریمی را به خوبی می شناسند و الکی نیست که یکی از محبوب ترین بازیکن ها ایرانی هستند؛ به شخصه افتخار می‌کنم که شاگردان ایشان هستم و از نظر من انتقادهای ایشان بازیکنان را یکدل‌تر می‌کند و اینگونه می‌دانیم علاوه بر تیم سپیدرود آقای کریمی به فکر فوتبال هم هستند.

او ادامه داد: شرایط ما با وجود ایشان خیلی بهتر شده و اگر شرایط و امتیاز گیری‌های نیم فصل اول با دوم را مقایسه کنیم تفاوت‌ها را پیدا می‌کنیم. امکانات به مرور بهتر شده و تمام سعی ما این است که در بازی های خانگی امتیاز جمع آوری کنیم و از نظرم سپیدرود صد در صد در لیگ برتر می‌ماند./ ایلنا